PLACHTOVÉ ZAKRYTÍ LAMEL PLACHTOVÉ ZAKRYTÍ LAMEL PLACHTOVÉ ZAKRYTÍ LAMEL PLACHTOVÉ ZAKRYTÍ LAMEL PLACHTOVÉ ZAKRYTÍ LAMEL PLACHTOVÉ ZAKRYTÍ LAMEL PLACHTOVÉ ZAKRYTÍ LAMEL PLACHTOVÉ ZAKRYTÍ LAMEL PLACHTOVÉ ZAKRYTÍ LAMEL

Lamelové zakrytí

 Lamelové zakrytí bazénu je komfortní automatický systém, který zajistí 100% bezpečnost proti pádu osob a zvířat. Principem jsou vodotěsné samonosné lamely, které bez vodících lan, lišt apod. plavou na hladině bazénu. Unikátním spojením  je vytvořena plovoucí roleta dokonale zakrývající vodní plochu bazénu.
 Roletové zakrytí pro bazény  zaručuje bezpečnost dětí i domácích zvířat, udržuje stálou teplotu vody po celou sezonu, chrání bazén proti vlivům špatného počasí, výrazným způsobem snižuje náklady na vytápění bazénu. Úspory energie na provoz bazénu dosahují až 80% oproti nezakrytému. Bazénová roleta  redukuje spotřebu chemických přípravků do bazénu.
 Roletové zakrytí je estetickou alternativou k zastřešení bazénů. Bazénové roletové zakrytí  je vhodné pro bazény všech typů  a je instalováno v provedení nadhladinovém tak i podhladinovém. Použití podvodního motoru VIPOOL pro lamelové zakrytí umožňuje podhladinovou instalaci i do již hotových bazénů.

Rychlý kontakt

Tel.: +420 606 688 909
Fax: +420 321 677 567
e-mail: info@vipool.cz

podrobnější kontakt

PLACHTOVÉ ZAKRYTÍ LAMEL

ZIMNÍ PLACHTA NA LAMELOVÉ ZAKRYTÍ

PRO VŠECHNY TYPY LAMELOVÉHO ZAKRYTÍ


BAREVNÉ PROVEDENÍ :


MODRÁ
 
ZELENÁ


 
Zakrytí včetně schodů

ZIMNÍ PLACHTA “ PROTECT ONE ”

je pro všechny typy lamelového zakrytí. Plachtu nainstalujete během několika minut, pomocí úchytů, které se ukotví za lamely.

PŘEDNOSTI PLACHTY:

  • Jednoduchá instalace.
  • Chrání před UV zářením a nečistotám
  • Zachová kvalitu vody
  • Díky své filtrační mřížce u strany plachty, propustí dešťovou vodu ale zadrží listí a špínu.
  • Prvotřídně zamezí znečištění lamel.Uchycení za lamely