BEZPEČNOST, ÚSPORY A ÚDRŽBA BEZPEČNOST, ÚSPORY A ÚDRŽBA BEZPEČNOST, ÚSPORY A ÚDRŽBA BEZPEČNOST, ÚSPORY A ÚDRŽBA BEZPEČNOST, ÚSPORY A ÚDRŽBA BEZPEČNOST, ÚSPORY A ÚDRŽBA BEZPEČNOST, ÚSPORY A ÚDRŽBA BEZPEČNOST, ÚSPORY A ÚDRŽBA BEZPEČNOST, ÚSPORY A ÚDRŽBA

Lamelové zakrytí

 Lamelové zakrytí bazénu je komfortní automatický systém, který zajistí 100% bezpečnost proti pádu osob a zvířat. Principem jsou vodotěsné samonosné lamely, které bez vodících lan, lišt apod. plavou na hladině bazénu. Unikátním spojením  je vytvořena plovoucí roleta dokonale zakrývající vodní plochu bazénu.
 Roletové zakrytí pro bazény  zaručuje bezpečnost dětí i domácích zvířat, udržuje stálou teplotu vody po celou sezonu, chrání bazén proti vlivům špatného počasí, výrazným způsobem snižuje náklady na vytápění bazénu. Úspory energie na provoz bazénu dosahují až 80% oproti nezakrytému. Bazénová roleta  redukuje spotřebu chemických přípravků do bazénu.
 Roletové zakrytí je estetickou alternativou k zastřešení bazénů. Bazénové roletové zakrytí  je vhodné pro bazény všech typů  a je instalováno v provedení nadhladinovém tak i podhladinovém. Použití podvodního motoru VIPOOL pro lamelové zakrytí umožňuje podhladinovou instalaci i do již hotových bazénů.

Rychlý kontakt

Tel.: +420 606 688 909
Fax: +420 321 677 567
e-mail: info@vipool.cz

podrobnější kontakt

BEZPEČNOST, ÚSPORY A ÚDRŽBA

1. SNIŽUJE ODPAR Z BAZÉNŮ

    a) Nižší energetické nároky na ohřev bazénů
    b) Nižší spotřeba chemie
    c) U vnitřních bazénů nižší náklady ( cca 60% na         odvlhčování )

2. ZAJIŠŤUJE OCHRANU PŘED UTONUTÍM 


3. ZABRAŇUJE VNIKÁNÍ OKOLNÍCH NEČISTOT


4. SOLÁRNÍ LAMELY ZAJIŠŤUJÍ OHŘEV VODY


5. ZACHOVÁVÁ POHLEDOVÝ SOULAD ZÁSTAVBY S KRAJINOU


6. ZABRAŇUJE RŮSTU ŘAS


PÉČE A OŠETŘOVÁNÍ:
 
Vaše  roleta   bude   fungovat   bezchybně  celé roky,   pokud  dodržíte  následující :
- U bazénu s  madly  dávejte pozor,  aby   voda neklesla pod madla. Díky použití materiálům je  roleta  nenáročná na  péči a lehce  se  čistí.  - Pravidelné oplachování (sprchování)  zbavuje roletu nečistot a prachu a dává ji čistší vzhled.
-“Přichycené“ nečistoty lze odstranit tlakovým čistícím    přístrojem.    Přitom    nesmí    být překročena   teplota 40 °C.
- Trysku nedávejte blíž než ( min. 30-40cm )  a na  stejné  místo  může   proud  mířit    pouze krátce.
- Vápenným  usazeninám  lze  předejít  dobrou péčí o vodu.
- Usilujte o pH cca 7,2 – 7,4.
 
 Solární   bazénové  rolety   (výjimkou  je  bílá  barva)    nesmí    být    vystavené   nechráněné slunečnímu záření. Musí buď ležet vyrolované na vodě nebo srolované  pod  vodní   hladinou,   resp.   pod   krytem, chráněné   před   sluncem.   Už  krátkým   přímým    slunečním     zářením    vznikají neopravitelné škody. FOTOGALERIE: Bezpečnost domácích mazlíčků

Bezpečnost domácích mazlíčků
Bezpečnost domácích mazlíčků